logo
Giriş Yap
Rize Konaklama

Rize Konaklama

Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan Rize muhteşem doğası ile Turizm açısından gelişmiş şehirler arasından birisidir.Yılın on iki ayı farklı güzelliklere bürünmektedir.Rize'de konaklama şeçeneğiniz oldukça fazladır.İster şehir merkezinde ister şehir yaşantısından,gürültüsünden,kalabalıktan uzaklaşıp bol yeşilliğin bulunduğu,Çamlıhemşin,Ayder Yaylası,Pokut Yaylası,Gito yaylası vb.. yaylalarda tamamen doğa ile iç içe olarak konaklama yapmanıza olanak sağlamaktadır.Her odanın eşsiz doğa manzarasına baktığını,bol oksijen almanın keyfini çıkartacaksınız.Yöresel yemeklerin tadına doyamayacaksınız:)
Rize de konaklama yapmak için otel kısmından yayla otelleri,pansiyon,bungalow seçeneklerini inceleyip dilediğiniz tarihe rezervasyon yapabilirsiniz.
https://organicatour.com/oteller


Sıkça Sorulan Sorular?
Çamlıhemşin Ayder Yaylasına yakın mıdır?
Evet yakındır. Çamlıhemşin ve Ayder yaylası arası mesafesi 18 km'dir. Ulaşım vardır. Doğa yürüyüşü yaparak da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize'de nerede kalmalıyız?
Rize'ye ilk defa geliyorsanız sizlere tavsiyemiz kalabalıktan uzaklaşıp, oksijenin bol olduğu Fırtına Vadisi,Çamlıhemşin ya da Ayder Yaylasında bulunan ahşap bungalowlarda kalmanız.
https://organicatour.com/oteller-bungalow-8

Yaylada konaklama yaparsam diğer gün farklı tura katılabilir miyim?
Yaylalara özel aracınız ile çıkmıyorsanız eğer tur araçları dışında ulaşım yoktur. Yayla da konaklama yaptığınız da ertesi gün farklı bir programa katılmanız için en geç saat 10:30'da Çamlıhemşin'e kendi imkanlarınız ile inmeniz gerekecek yaylada servis,dolmuş vb. bulunmamaktadır. Transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ayder yaylasında kalırsam turlara katılabilir miyim?
Günübirlik Huser yaylası turumuzda Ayder Yaylasından sizleri alabiliyoruz. Günübirlik Pokut,Gito yaylası turlarımız için sizlerin en yakın Çamlıhemşin ilçesine inmeniz gerekecektir. Yakın mesafededir, ulaşım vardır. Borçka Karagöl ve Batum turları için en yakın Ardeşen ilçesine inmeniz gerekecektir. Ulaşım vardır.

Blog yazarı: ORGANİK ADAM

Paylaş: